DTS26W11-98AA
Hua Hua
Tau Wae: DTS26W11-98AA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Ngā Rauemi: DTS26W11-98AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26W11-98AA
Tau Wae DTS26W11-98AA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2842 pcs Pepa Raraunga DTS26W11-98AA.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DDTS26W11-98AA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 6
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS26W11-98AA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 11-98 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.980" (24.89mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS26W11-5SC-LC
DTS26W11-5SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 5POS INLINE