DTS26W11-98AC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS26W11-98AC
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Ngā Rauemi: DTS26W11-98AC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26W11-98AC
Tau Wae DTS26W11-98AC Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga DTS26W11-98AC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 11-98
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DDTS26W11-98AC Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 6
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 0.980" (24.89mm)