DJT14F23-55HN
Hua Hua
Tau Wae: DJT14F23-55HN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT14F23-55HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT14F23-55HN
Tau Wae DJT14F23-55HN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1109 pcs Pepa Raraunga DJT14F23-55HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT14F23-55HN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT14F23-55HN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock