DJT14F23-55HA-LC
Hua Hua
Tau Wae: DJT14F23-55HA-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Ngā Rauemi: DJT14F23-55HA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT14F23-55HA-LC
Tau Wae DJT14F23-55HA-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1712 pcs Pepa Raraunga DJT14F23-55HA-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDJT14F23-55HA-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT14F23-55HA-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN