D38999/24FJ43JC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ43JC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ43JC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ43JC
Tau Wae D38999/24FJ43JC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1059 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ43JC.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ43JC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ43JC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded