D38999/24FJ43JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ43JB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ43JB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 933 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ43JB
Tau Wae D38999/24FJ43JB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 933 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ43JB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ43JB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ43JB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ43JB
D38999/24FJ43JB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: TV 43C 23#20 20#16 SKT J/N RE
I roto i te taonga: 4125 pcs
Tikiake: D38999/24FJ43JB.pdf
RFQ
D38999/24FJ43JC
D38999/24FJ43JC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1059 pcs
Tikiake: D38999/24FJ43JC.pdf
RFQ
D38999/24FJ43JB-LC
D38999/24FJ43JB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT