D38999/24FG39PA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG39PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FG39PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG39PA
Tau Wae D38999/24FG39PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1432 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG39PA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG39PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG39PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FG39PA-LC
D38999/24FG39PA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
I roto i te taonga: 1723 pcs
Tikiake: D38999/24FG39PA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG39PA-LC
D38999/24FG39PA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1704 pcs
RFQ
D38999/24FG39PA
D38999/24FG39PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake:
D38999/24FG39JB
D38999/24FG39JB
Whakaahuatanga: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Tikiake: D38999/24FG39JB.pdf
D38999/24FG39JC-LC
D38999/24FG39JC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Tikiake: D38999/24FG39JC-LC.pdf
D38999/24FG39PA
D38999/24FG39PA
Tikiake: D38999/24FG39PA.pdf
D38999/24FG39PB
D38999/24FG39PB
Whakaahuatanga: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: D38999/24FG39PB.pdf
D38999/24FG39JN-LC
D38999/24FG39JN-LC
Tikiake: D38999/24FG39JN-LC.pdf
D38999/24FG39PAL
D38999/24FG39PAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT