D38999/24FG39JB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG39JB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FG39JB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG39JB
Tau Wae D38999/24FG39JB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1079 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG39JB.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG39JB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG39JB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded