IPSU-GP100-5M12
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSU-GP100-5M12
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRESSURE SENSOR 0-100PSIG 1/4"NP
Ngā Rauemi: IPSU-GP100-5M12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 799 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSU-GP100-5M12
Tau Wae IPSU-GP100-5M12 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 799 pcs Pepa Raraunga IPSU-GP100-5M12.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSU-M12
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga Analog Current Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 725-1666 Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tumau Teitei - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Threaded - M12 Te tika ±0.25%