IPSU-GP075-5M12
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP075-5M12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSU-GP075-5M12
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRESSURE SENSOR 0-75PSIG 1/4"NPT
Ngā Rauemi: IPSU-GP075-5M12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 857 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSU-GP075-5M12
Tau Wae IPSU-GP075-5M12 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 857 pcs Pepa Raraunga IPSU-GP075-5M12.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSU-M12
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga Analog Current Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 725-1662 Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Te Tatari Mahi 75 PSI (517.11 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tumau Teitei 150 PSI (1034.21 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Threaded - M12 Te tika ±0.25%