24HV1A100
Cynergy3Cynergy3
24HV1A100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24HV1A100
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua HV REED RELAY SPST NO 10KV 24V
Ngā Rauemi: 24HV1A100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24HV1A100
Tau Wae 24HV1A100 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga HV REED RELAY SPST NO 10KV 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1621 pcs Pepa Raraunga 24HV1A100.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2 VDC
Kāhua Whakamutunga Solder Turret Whakaoho Whakawhiti 5000VDC - Max
Raupapa XXHV Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 725-1813 Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 400 Ohms Kohikohi Miihini 1.44 W
Kohikohi Kei te Aukati 60mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
9901-05-20TR
9901-05-20TR
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 250MA 5V
I roto i te taonga: 20325 pcs
Tikiake: 9901-05-20TR.pdf
RFQ
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: RELAY REED DPST 500MA 5V
I roto i te taonga: 5189 pcs
Tikiake: 8002-05-00.pdf
RFQ
HE721R1210
HE721R1210
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RELAY REED SPDT 250MA 12V
Tikiake: HE721R1210.pdf
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 500MA 12V
Tikiake: 9104-12-11.pdf
8L01-05-111
8L01-05-111
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 500MA 5V
Tikiake: 8L01-05-111.pdf
24H1601-2R
24H1601-2R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 50W
Tikiake: 24H1601-2R.pdf
Whakaahuatanga: RELAY REED SPDT 250MA 5V
Whakaahuatanga: RELAY REED 5V