24H1601-2R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24H1601-2R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 50W
Ngā Rauemi: 24H1601-2R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24H1601-2R
Tau Wae 24H1601-2R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4742 pcs Pepa Raraunga 24H1601-2R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 4.2kV
Momotuhi - Input (Min) 14V Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 6.63" L x 4.38" W x 1.52" H (168.5mm x 111.2mm x 38.7mm)
Raupapa H Mana (Watts) 50W
Packaging - Paa / Case Module
Ētahi Ingoa Q1166581 Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2A 14V - 30V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Nga tono ITE (Commercial)