F3480T112
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F3480T112
Kaihanga / Waitohu: Curtis Industries
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 480VAC 112A CHASS
Ngā Rauemi: F3480T112.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 115 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 115 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F3480T112
Tau Wae F3480T112 Kaihanga Curtis Industries
Whakaahuatanga LINE FILTER 480VAC 112A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115 pcs Pepa Raraunga F3480T112.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 480V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa F3480
Tae Mahi - Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 112A Whirihoranga Two Stage