F3480T080
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F3480T080
Kaihanga / Waitohu: Curtis Industries
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT
Ngā Rauemi: F3480T080.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 149 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F3480T080
Tau Wae F3480T080 Kaihanga Curtis Industries
Whakaahuatanga LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149 pcs Pepa Raraunga F3480T080.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 480V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa F3480
Tae Mahi - Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 80A Whirihoranga Two Stage