M5060TB1200
CrydomCrydom
M5060TB1200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M5060TB1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE POWER 60A 1200V 3PH BRDG
Ngā Rauemi: 1.M5060TB1200.pdf2.M5060TB1200.pdf3.M5060TB1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M5060TB1200
Tau Wae M5060TB1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE POWER 60A 1200V 3PH BRDG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1455 pcs Pepa Raraunga 1.M5060TB1200.pdf2.M5060TB1200.pdf3.M5060TB1200.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.2kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.35V @ 50A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Ētahi Ingoa CC2027
M5060TB1200-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 60A