M5060SB1400
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M5060SB1400
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE POWER 60A 1400V BRIDGE
Ngā Rauemi: 1.M5060SB1400.pdf2.M5060SB1400.pdf3.M5060SB1400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M5060SB1400
Tau Wae M5060SB1400 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE POWER 60A 1400V BRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga 1.M5060SB1400.pdf2.M5060SB1400.pdf3.M5060SB1400.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.4kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.35V @ 50A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.4kV Chassis Mount Module
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 60A