HAC60D150H-10
CrydomCrydom
HAC60D150H-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAC60D150H-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SOLID STATE RELAY 600 V
Ngā Rauemi: HAC60D150H-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 510 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAC60D150H-10
Tau Wae HAC60D150H-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SOLID STATE RELAY 600 V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 510 pcs Pepa Raraunga HAC60D150H-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48 ~ 660 V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Stud Raupapa HAC
Packaging Bulk Paa / Case Hockey Puck
Momo putanga AC Ētahi Ingoa CC2528
HAC60D150H-10-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 150A
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HAC60A150H-10
HAC60A150H-10
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SOLID STATE RELAY 600 V
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake: HAC60A150H-10.pdf
RFQ
HAC60B150H
HAC60B150H
Kaihanga: Crydom
I roto i te taonga: 595 pcs
Tikiake: HAC60B150H.pdf
RFQ
HAC60D150H
HAC60D150H
Whakaahuatanga: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 32V
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake: HAC60D150H.pdf
HAC830CVM
HAC830CVM
Kaihanga: Micronas
Whakaahuatanga: TO92UP
I roto i te taonga: 52914 pcs
Tikiake: HAC830CVM.pdf
HAC60D150
HAC60D150