HAC60A150H-10
CrydomCrydom
HAC60A150H-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAC60A150H-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SOLID STATE RELAY 600 V
Ngā Rauemi: HAC60A150H-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 517 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAC60A150H-10
Tau Wae HAC60A150H-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SOLID STATE RELAY 600 V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517 pcs Pepa Raraunga HAC60A150H-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48 ~ 660 V Momotuhi - Whakauru 150 ~ 270VAC
Kāhua Whakamutunga Stud Raupapa HAC
Packaging Bulk Paa / Case Hockey Puck
Momo putanga AC Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 150A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant