EZE240D12RS
CrydomCrydom
EZE240D12RS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZE240D12RS
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.EZE240D12RS.pdf2.EZE240D12RS.pdf3.EZE240D12RS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZE240D12RS
Tau Wae EZE240D12RS Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2349 pcs Pepa Raraunga 1.EZE240D12RS.pdf2.EZE240D12RS.pdf3.EZE240D12RS.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 15 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EZ Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 12A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EZE240D12R
EZE240D12R
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V