EZE240A12R
CrydomCrydom
EZE240A12R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZE240A12R
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.EZE240A12R.pdf2.EZE240A12R.pdf3.EZE240A12R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZE240A12R
Tau Wae EZE240A12R Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2139 pcs Pepa Raraunga 1.EZE240A12R.pdf2.EZE240A12R.pdf3.EZE240A12R.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 18 ~ 36VAC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EZ Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Taumahi Kaute 12A