EL100D10-12N
CrydomCrydom
EL100D10-12N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL100D10-12N
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V
Ngā Rauemi: EL100D10-12N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL100D10-12N
Tau Wae EL100D10-12N Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2347 pcs Pepa Raraunga EL100D10-12N.pdf
Ngaohihi - Tae 3V ~ 100V Momotuhi - Whakauru 10 ~ 14VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC2443 Whakaoho-a-Whenua (Max) 10 mOhms
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EL1010(TB)
EL1010(TB)
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SOP
I roto i te taonga: 252767 pcs
Tikiake: EL1010(TB).pdf
RFQ
EL100D10-12
EL100D10-12
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V