EL100D10-05N
CrydomCrydom
EL100D10-05N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL100D10-05N
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V
Ngā Rauemi: EL100D10-05N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL100D10-05N
Tau Wae EL100D10-05N Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2594 pcs Pepa Raraunga EL100D10-05N.pdf
Ngaohihi - Tae 3V ~ 100V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 8VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC2442 Whakaoho-a-Whenua (Max) 10 mOhms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 10A