CWU4810P-10
CrydomCrydom
CWU4810P-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWU4810P-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Ngā Rauemi: 1.CWU4810P-10.pdf2.CWU4810P-10.pdf3.CWU4810P-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWU4810P-10
Tau Wae CWU4810P-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1583 pcs Pepa Raraunga 1.CWU4810P-10.pdf2.CWU4810P-10.pdf3.CWU4810P-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 660V Momotuhi - Whakauru 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CW48 Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant