CWU4810-10
CrydomCrydom
CWU4810-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWU4810-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Ngā Rauemi: 1.CWU4810-10.pdf2.CWU4810-10.pdf3.CWU4810-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWU4810-10
Tau Wae CWU4810-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1604 pcs Pepa Raraunga 1.CWU4810-10.pdf2.CWU4810-10.pdf3.CWU4810-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 660V Momotuhi - Whakauru 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa CW48 Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CWU2490P
CWU2490P
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
I roto i te taonga: 1080 pcs
Tikiake: CWU2490P.pdf
RFQ
CWU4810
CWU4810
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V