CTB12-1200BW
Hua Hua
Tau Wae: CTB12-1200BW
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTB12-1200BW
Tau Wae CTB12-1200BW Kaihanga Crydom
He Rahinga Kei te wātea 4534 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 1.2kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa CC1445
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 12A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA