CTB12-1000TW
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTB12-1000TW
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 1KV 12A TO220AB
Ngā Rauemi: CTB12-1000TW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTB12-1000TW
Tau Wae CTB12-1000TW Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 1KV 12A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga CTB12-1000TW.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 1kV 12A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA Whirihoranga Single