SHSP30S24A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHSP30S24A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 0.30SEC DIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHSP30S24A
Tau Wae SHSP30S24A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 3966 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 24VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)