SHSP20M24A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHSP20M24A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 20MIN DIN RAIL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHSP20M24A
Tau Wae SHSP20M24A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4498 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 24VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)