PWRS220A
CrouzetCrouzet
PWRS220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWRS220A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua CONTROL RELAY PHASE 3X220VAC
Ngā Rauemi: PWRS220A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWRS220A
Tau Wae PWRS220A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 1939 pcs Pepa Raraunga PWRS220A.pdf
Tuhinga o mua 220VAC Momo Phase Loss, Phase Sequence
Tūnga Tae Energized High Waahi Tae -
Raupapa WRS Momo putanga Relay
Ētahi Ingoa 966-1167
PWRS220A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te wa roa No Delay Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 250VAC
Takahanga SPDT (1 Form C)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PWRCORD-MS420
PWRCORD-MS420
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: EU POWER CORD FOR MS420
I roto i te taonga: 5178 pcs
Tikiake:
RFQ
PWRSHIELD
PWRSHIELD
Kaihanga: Particle
Whakaahuatanga: POWER SHIELD
I roto i te taonga: 4268 pcs
Tikiake: PWRSHIELD.pdf
RFQ
PWRS440A
PWRS440A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: CONTROL RELAY PHASE 3X440VAC
Tikiake: PWRS440A.pdf
PWRL480A
PWRL480A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: CONTROL RELAY PHASE 3X480VAC
Tikiake:
PWRSMD-LAB
PWRSMD-LAB
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: RESISTOR KIT 1-2K 12PCS
Tikiake: PWRSMD-LAB.pdf
PWRCPE-BBBCAPE
PWRCPE-BBBCAPE
Kaihanga: GHI Electronics, LLC
Whakaahuatanga: BEAGLEBONE POWER CAPE
Tikiake: PWRCPE-BBBCAPE.pdf
PWRACAWALL16V1A
PWRACAWALL16V1A
Kaihanga: Linx Technologies Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 16V 16W