PWRA440A
CrouzetCrouzet
PWRA440A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWRA440A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua CONTROL RELAY PHASE 3X440VAC
Ngā Rauemi: PWRA440A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWRA440A
Tau Wae PWRA440A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 1339 pcs Pepa Raraunga PWRA440A.pdf
Tuhinga o mua 440VAC Momo Phase Loss, Phase Sequence
Tūnga Tae Energized High Waahi Tae -
Raupapa WRA Momo putanga Relay
Ētahi Ingoa 966-1102
PWRA440A-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te wa roa No Delay Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 250VAC