CD18100C12NO
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18100C12NO
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua PES M18 100MM NO AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18100C12NO
Tau Wae CD18100C12NO Kaihanga Crouzet
Whakaahuatanga PES M18 100MM NO AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4267 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD17FD910JO3F
CD17FD910JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 68181 pcs
Tikiake: CD17FD910JO3F.pdf
RFQ
CD17FD511JO3F
CD17FD511JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 31524 pcs
Tikiake: CD17FD511JO3F.pdf
RFQ
CD18100C12NO90D
CD18100C12NO90D
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: PES M18 100MM NO AC 90D