CD17FD910JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD910JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD17FD910JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD17FD910JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD17FD910JO3F
Tau Wae CD17FD910JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68181 pcs Pepa Raraunga CD17FD910JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Raupapa CD17
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD17FD910J03F Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 91pF