PTVA035002EV-V1-R250
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTVA035002EV-V1-R250
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua RF LDMOS FET 500W, 390 - 450MHZ
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 288 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTVA035002EV-V1-R250
Tau Wae PTVA035002EV-V1-R250 Kaihanga Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga RF LDMOS FET 500W, 390 - 450MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 105V
Momo Pukapuka LDMOS (Dual), Common Source Pūrere Pūrere Whakarato H-36275-4
Raupapa - Mana - Whakaputa 500W
Paa / Case H-36275-4 Whakaahua Ata -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua 18dB Rautanga 390MHz ~ 450MHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 500mA 390MHz ~ 450MHz 18dB 500W H-36275-4 Whakatauranga onamata 10µA
Tono - Whakamātau 500mA