PTVA035002EV-V1-R0
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
PTVA035002EV-V1-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTVA035002EV-V1-R0
Kaihanga / Waitohu: Cree Wolfspeed
Whakaahuatanga hua IC AMP RF LDMOS H-36275-4
Ngā Rauemi: PTVA035002EV-V1-R0.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 376 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTVA035002EV-V1-R0
Tau Wae PTVA035002EV-V1-R0 Kaihanga Cree Wolfspeed
He Rahinga Kei te wātea 376 pcs Pepa Raraunga PTVA035002EV-V1-R0.pdf
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 105V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato H-36275-4
Raupapa - Mana - Whakaputa 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case H-36275-4
Ētahi Ingoa PTVA035002EVV1R0XTMA1
PTVA035002EVV1R0XTMA1-ND
SP001401300
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 18dB
Rautanga 390MHz ~ 450MHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 500mA 390MHz ~ 450MHz 18dB 500W H-36275-4
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 500mA