ZTS1R50515
CoselCosel
ZTS1R50515 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZTS1R50515
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.ZTS1R50515.pdf2.ZTS1R50515.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZTS1R50515
Tau Wae ZTS1R50515 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4856 pcs Pepa Raraunga 1.ZTS1R50515.pdf2.ZTS1R50515.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.10" L x 0.39" W x 0.83" H (28.0mm x 10.0mm x 21.0mm)
Raupapa * Mana (Watts) 1.5W
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-3622
ZTS1R50515-ND
Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 68%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 4.5V - 9V Input Nama - Whakaputa (Max) 100mA