ZTS1R50505
CoselCosel
ZTS1R50505 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZTS1R50505
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: 1.ZTS1R50505.pdf2.ZTS1R50505.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZTS1R50505
Tau Wae ZTS1R50505 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4454 pcs Pepa Raraunga 1.ZTS1R50505.pdf2.ZTS1R50505.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.10" L x 0.39" W x 0.83" H (28.0mm x 10.0mm x 21.0mm)
Raupapa * Mana (Watts) 1.5W
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-2859
ZTS1R50505-ND
Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 68%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 4.5V - 9V Input Nama - Whakaputa (Max) 300mA