SUCS10123R3C
CoselCosel
SUCS10123R3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS10123R3C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUCS10123R3C.pdf2.SUCS10123R3C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS10123R3C
Tau Wae SUCS10123R3C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2515 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS10123R3C.pdf2.SUCS10123R3C.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm) Raupapa SUCS
Packaging - Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1579 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.6A Nga tono ITE (Commercial)