SUCS101215BP
CoselCosel
SUCS101215BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS101215BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.SUCS101215BP.pdf2.SUCS101215BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS101215BP
Tau Wae SUCS101215BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2146 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS101215BP.pdf2.SUCS101215BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm)
Raupapa SUCS Mana (Watts) 12W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 800mA