SPLFA30F-24-C
Hua Hua
Tau Wae: SPLFA30F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.SPLFA30F-24-C.pdf2.SPLFA30F-24-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPLFA30F-24-C
Tau Wae SPLFA30F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1233 pcs Pepa Raraunga 1.SPLFA30F-24-C.pdf2.SPLFA30F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.91" L x 2.40" W x 1.42" H (150.1mm x 61.0mm x 36.1mm)
Raupapa SPLF Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A