SPLFA30F-12-C
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPLFA30F-12-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.SPLFA30F-12-C.pdf2.SPLFA30F-12-C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPLFA30F-12-C
Tau Wae SPLFA30F-12-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1157 pcs Pepa Raraunga 1.SPLFA30F-12-C.pdf2.SPLFA30F-12-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.91" L x 2.40" W x 1.42" H (150.1mm x 61.0mm x 36.1mm)
Raupapa SPLF Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A