SNTUNS50F24
CoselCosel
SNTUNS50F24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNTUNS50F24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.SNTUNS50F24.pdf2.SNTUNS50F24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 512 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNTUNS50F24
Tau Wae SNTUNS50F24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 512 pcs Pepa Raraunga 1.SNTUNS50F24.pdf2.SNTUNS50F24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.91" L x 1.97" W x 1.42" H (150.1mm x 50.0mm x 36.1mm)
Raupapa SNTUN Ētahi Ingoa 1776-2667
SNTUNS50F24-ND
Tae Mahi -20°C ~ 95°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A Whakaaetanga CE, cURus