SNTUNS50F12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNTUNS50F12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.SNTUNS50F12.pdf2.SNTUNS50F12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 518 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNTUNS50F12
Tau Wae SNTUNS50F12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 518 pcs Pepa Raraunga 1.SNTUNS50F12.pdf2.SNTUNS50F12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.91" L x 1.97" W x 1.42" H (150.1mm x 50.0mm x 36.1mm)
Raupapa SNTUN Ētahi Ingoa 1776-3503
SNTUNS50F12-ND
Tae Mahi -20°C ~ 95°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.2A Whakaaetanga CE, cURus