SNDHS250B24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNDHS250B24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 252W
Ngā Rauemi: 1.SNDHS250B24.pdf2.SNDHS250B24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 363 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 363 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNDHS250B24
Tau Wae SNDHS250B24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 252W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 363 pcs Pepa Raraunga 1.SNDHS250B24.pdf2.SNDHS250B24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
Raupapa SNDHS Mana (Watts) 252W
Ētahi Ingoa 1776-2654
SNDHS250B24-ND
Tae Mahi -20°C ~ 95°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Nama - Whakaputa (Max) 10.5A Whakaaetanga CE, cURus