SNDHS250B12
CoselCosel
SNDHS250B12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNDHS250B12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 252W
Ngā Rauemi: 1.SNDHS250B12.pdf2.SNDHS250B12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 408 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNDHS250B12
Tau Wae SNDHS250B12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 252W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408 pcs Pepa Raraunga 1.SNDHS250B12.pdf2.SNDHS250B12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
Raupapa SNDHS Mana (Watts) 252W
Ētahi Ingoa 1776-2652
SNDHS250B12-ND
Tae Mahi -20°C ~ 95°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Nama - Whakaputa (Max) 21A Whakaaetanga CE, cURus