SNDBS400B12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNDBS400B12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 408W
Ngā Rauemi: 1.SNDBS400B12.pdf2.SNDBS400B12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 334 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNDBS400B12
Tau Wae SNDBS400B12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 408W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334 pcs Pepa Raraunga 1.SNDBS400B12.pdf2.SNDBS400B12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.75" L x 3.51" W x 1.75" H (222.3mm x 89.2mm x 44.5mm)
Raupapa SNDBS Mana (Watts) 408W
Ētahi Ingoa 1776-3495
SNDBS400B12-ND
Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Nama - Whakaputa (Max) 34A Whakaaetanga CE, cURus