SNDBS700B28
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNDBS700B28
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 28V 700W
Ngā Rauemi: 1.SNDBS700B28.pdf2.SNDBS700B28.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 274 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNDBS700B28
Tau Wae SNDBS700B28 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 28V 700W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 274 pcs Pepa Raraunga 1.SNDBS700B28.pdf2.SNDBS700B28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.75" L x 3.51" W x 1.75" H (222.3mm x 89.2mm x 44.5mm)
Raupapa SNDBS Mana (Watts) 700W
Tae Mahi -20°C ~ 95°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 90.5%
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, cURus