SFCS30483R3C
CoselCosel
SFCS30483R3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFCS30483R3C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SFCS30483R3C.pdf2.SFCS30483R3C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFCS30483R3C
Tau Wae SFCS30483R3C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1975 pcs Pepa Raraunga 1.SFCS30483R3C.pdf2.SFCS30483R3C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.55" L x 1.32" W x 0.35" H (39.3mm x 33.5mm x 8.8mm)
Raupapa * Mana (Watts) 30W
Paa / Case 14-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-3476
SFCS30483R3C-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 9A