SFCS30243R3B
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFCS30243R3B
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SFCS30243R3B.pdf2.SFCS30243R3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFCS30243R3B
Tau Wae SFCS30243R3B Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1972 pcs Pepa Raraunga 1.SFCS30243R3B.pdf2.SFCS30243R3B.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.55" L x 1.32" W x 0.35" H (39.3mm x 33.5mm x 8.8mm)
Raupapa * Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 1776-2605
SFCS30243R3B-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 9A Nga tono ITE (Commercial)