PMA30F-3R3-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA30F-3R3-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.PMA30F-3R3-T.pdf2.PMA30F-3R3-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA30F-3R3-T
Tau Wae PMA30F-3R3-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1246 pcs Pepa Raraunga 1.PMA30F-3R3-T.pdf2.PMA30F-3R3-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 69%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA30F-3R3-T1
PMA30F-3R3-T1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 1056 pcs
Tikiake: PMA30F-3R3-T1.pdf
RFQ
PMA30F-5
PMA30F-5
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1547 pcs
Tikiake: PMA30F-5.pdf
RFQ
PMA30F-3R3-T1N
PMA30F-3R3-T1N
Tikiake: PMA30F-3R3-T1N.pdf
PMA30F-3R3-J1N
PMA30F-3R3-J1N
Tikiake: PMA30F-3R3-J1N.pdf
PMA30F-5-J1N
PMA30F-5-J1N
Tikiake: PMA30F-5-J1N.pdf
PMA30F-3R3
PMA30F-3R3
Tikiake: PMA30F-3R3.pdf
PMA30F-3R3-J1
PMA30F-3R3-J1
Tikiake: PMA30F-3R3-J1.pdf
PMA30F-3R3-TN
PMA30F-3R3-TN