PMA30F-3R3-N
Hua Hua
Tau Wae: PMA30F-3R3-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.PMA30F-3R3-N.pdf2.PMA30F-3R3-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA30F-3R3-N
Tau Wae PMA30F-3R3-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1586 pcs Pepa Raraunga 1.PMA30F-3R3-N.pdf2.PMA30F-3R3-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Ētahi Ingoa 1776-3460
PMA30F-3R3-N-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 69% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Whakaaetanga CE, cURus, TUV